Zafer Dergisi

Grid View:
-33%

Zafer Dergisi - Mart 2020 - Kolektif - Zafer Dergisi

(0)
3,00TL 4,50TL

MERHABA değerli dostlarımız,   Dış dünyamız mevsim be mevsim değiştiği gibi iç dünyamız da sürekli halden hale başkalaşıyor. Bazen içimizde dört mevsimi bir günde yaşıyoruz. Bir haber âlemimizi kışa çevirirken, bir haberle bahar havası geliyor gönlümüze... Böyle bir ortamda ne yapmak lazım? Her şeye yetişecek gücümüz yok, her şeyi gör..

-33%

Zafer Dergisi - Ocak 2020 - Kolektif - Zafer Dergisi

(0)
5,00TL 7,50TL

Merhaba değerli dostlar, Günler hiç bitmeseydi, o zaman aylar, yıllar da olmayacaktı. Yekpare bir zaman içinde yaşamanın da türlü çeşit zorlukları olacaktı… İyi ki böyle bir dünyada yaşıyoruz. Her şeyin belli bir nizamda aktığı, taze başlangıçların, yeni yeni doğumların, her gün, her ay, her yıl yeni bir âleme uyanmanın güzelliğini ve özelliğini b..

-33%

Zafer Dergisi - Şubat 2020 - Kolektif - Zafer Dergisi

(0)
5,00TL 7,50TL

 Merhaba değerli dostlar, Her ne kadar bu soğuk mevsimin cilvelerini yaşıyor olsak da asıl kış gönüllerdeki kış değil mi!? Söyleyecek sözü, verecek selâmı yoksa, kalabalıkların içinde yalnız başınaysa insan, asıl bitmeyen kışı içinde yaşıyordur… İnsanın gönül evindeki hali dışına da yansıyor; bir yanda bakışıyla, haliyle soğuk mu soğuk insanlar, ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)