Platform Devrimi - Geoff G. Parker - Optimist

21,00TL 31,50TL -33%
Markalar Optimist
Ürün Kodu: 2071234634307
Basılı Kitap ISBN: 9786057859549

Kısa Açıklama

Platform Devrimi, günümüzün en önemli ekonomik ve toplumsal gelişmelerinden biri olan bir iş modeli ve örgütsel model olarak platformun yükselişi için ilk açık, eksiksiz ve güvenilir kılavuzdur.   Platform modeli, Google, Amazon ve...

E-kitaplık şu an için e-kitap satışı yapmamaktadır. E-Kitap mağazalarından e-kitap almak için aşağıdaki mağaza resmine basınız...


Fiyatı: 21,00 TL

Platform Devrimi, günümüzün en önemli ekonomik ve toplumsal gelişmelerinden biri olan bir iş modeli ve örgütsel model olarak platformun yükselişi için ilk açık, eksiksiz ve güvenilir kılavuzdur.

 

Platform modeli, Google, Amazon ve Microsoft’tan Uber, Airbnb ve eBay’e kadar günümüzün en büyük, en hızlı büyüyen ve en etkili bozucu (disruptive) şirketlerinden birçoğunun başarısının temelini oluşturur. Üstelik platformlar, sağlık hizmetleri ve eğitimden enerji ve devlet yönetimine kadar başka bir dizi ekonomik ve toplumsal alanı da dönüştürmeye başlıyor. Kim olursanız veya ne iş yapıyor olursanız olun, büyük olasılıkla platformlar, bir çalışan, bir iş lideri, bir profesyonel, bir tüketici veya bir vatandaş olarak yaşamınızı çoktan değiştirmiştir ve gelecek yıllarda gündelik hayatınızda çok daha büyük değişiklikler üretmeye hazırdır.

 

Dijital bağlantılılık ve bunun mümkün kıldığı platform modeli dünyayı sonsuza dek değiştirdi. Platform yönelimli ekonomik dönüşüm bir bütün olarak toplum ile zenginlik yaratan, büyüme oluşturan ve insanlığın ihtiyaçlarına hizmet eden işletmeler ve diğer kuruluşlar için muazzam faydalar üretiyor. Platform Devrimi, genç pazar şirketlerinin, yerleşik kuruluşların, düzenleyiciler ile politika yapıcıların ve bağlantılı vatandaşların, platformların kazandığı meydan okuyucu bu yeni dünyada etkin bir şekilde yönlerini bulmalarına yardımcı olacak.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi