Çok Satanlar

Çok Satanlar

Grid View:
-45%

Adı Aşk - Senai Demirci - Nesil Yayınları

(0)
6,85TL 12,38TL

Gönlün coğrafyasında da vadiler ve dağlar olmalı. Gölgeler uğruyor olmalı yamaçlarına. Bazen ışığa boğuluyor olmalı ovalar. Nehirler çağıldıyor, göller bekliyor, denizler birikiyor olmalı. Belki ormanları, çölleri de olmalı. Kış da düşmeli nasibine. Yaz da bahar da… Bir güzel ülkedir orası. Kelebekler gibidir orada herkes. Özgür ve hafif. Kısa ömü..

-45%

Aşk 5 Vakittir - Mehmet Yıldız - Nesil Genç

(0)
7,47TL 13,50TL

Gelirken sen getirmediğin, giderken de gitmelerine mani olamadığın hiçbir şeye benim diyemezsin. Benim diyemediğin şeyden hak talep edemezsin. Hak talep edemediğin şeyden şikâyet edemezsin. Ama aldandın bir kere. Damarlarına kadar işlemiş haram sevdaya mukabil, sana şah damarından daha yakın olduğunu söyleyen bir Rabbin vardı. Duymadın! Kimse..

-50%

Ruhu'l Beyan - Cilt 1 - İsmail Hakkı Bursevi - Erkam Yayınları

(0)
13,88TL 27,75TL

Rûhu'l-Beyân Tefsîri'l-Kurân; Yüce Kitabın özünü anlamak ve gereğini yaşamak için ilmek ilmek dokunmuş müstesna bir tefsir.. İsmail Hakkı Bursevî Hazretleri bu eseri, Bursa Ulu Camii kürsüsünde verdiği vaazlarla oluşturdu... Ki onda rivayet ve dirayet metodlari; gönül sultanlarının ruhlara hayat bahşeden İşarî/tasavvufî yorumları var. Ve bu özelliğ..

-33%

Sahâbe İklimi 3 - En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri - Muhammed Emin Yıldırım - Siyer Yayınları

(0)
20,00TL 30,00TL

En Güzel Örneğin (sas) En Güzel Örnekleri Kur'an-ı Kerim, Hz. Peygamber'i (sas) bize anlatırken, kullandığı istisnai ifadelerden bir tanesi üsvetü'n-hasenedir. Rabbimiz buyurur ki: Andolsun ki Resûlullah, sizin için, Allah'a ve ahiret gününe kavuşmayı umanlar ve Allah'ı çok zikredenler için, (üsvetü'n-hasenetün) çok güzel bir örnektir. [1] Sahâbe..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)